ADSL WiMAX SkyFiber
به دنیای ارتباطات داتک خوش آمدید
رهام داتک به شما کمک می‌کند
تا در هر لحظه و در هر کجا که هستید، به هرآنچه نیازدارید دسترسی داشته باشید.
سرویس‌ها

گروه شرکت‌های داتک با داشتن تجربه طولانی در زمینه ارائه خدمات شبکه و سرویس‌های اینترنت و نیز پرسنل متخصص فنی در زمینه‌های نرم افزارهای سیستم و کاربردی طیف وسیعی از خدمات اینترنتی و مهندسی را ارائه می‌نماید که در زیر به توضیح مختصر آنها می‌پردازیم.

سرویس مناسب کاربران خانگی

اگر از اینترنت برای استفاده‌هایی چون ارسال و دریافت E-mail، مرور صفحات وب، دانلود در اندازه معمولی عکس و موسیقی و ... استفاده می‌نمایید، سرویس ADSL را به شما توصیه می‌نماییم. سرویس‌های ADSL داتک رهام داتک در دو نوع «حجمی و نامحدود» تعریف شده‌اند که بسته به منطقه مخابراتی و نوع استفاده، از طرف کارشناسان فروش به شما معرفی گردیده و در اختیارتان قرار می‌گیرد. حال با توجه به مواردی که بیان شد اگر در منطقه‌ای ساکن هستید که ظرفیت پورت‌های مخابراتی آن منطقه تکمیل گردیده یا خط تلفن شما فیبر نوری یا PCM است و می‌بایست در لیست انتظار شرکت‌های ارائه دهنده خدمات منتظر بمانید، به جای انتظار می‌توانید از سرویس‌های بی‌سیم رهام داتک استفاده نمایید که در ادامه به شرح مختصر آنها خواهیم پرداخت.

سرویس مناسب سازمان‌ها و شرکت‌ها

اگر کاربر شرکت و یا سازمان هستید، می‌توانید از سرویس‌های Wireless و ADSL با پهنای باند بیش از 4Mbps استفاده نمایید. تجربه ما نشان می‌دهد باتوجه به حجم کاری شرکت‌ها و سازمان‌ها، حداقل پهنای باند برای این نوع مصرف کننده‌ها معادل 4Mbps یا بالاتر است که می‌تواند به هریک از روش‌های بی‌سیم یا ADSL تهیه شود.

سرویس‌های مختلف رهام داتک

اینترنت ADSL
گروه شرکت‌های داتک با سرمایه‌گذاری بسیار، یکی از بزرگترین و مجهزترین شبکه‌های ADSL را در سطح کشور راه‌اندازی نموده. شبکه ADSL رهام داتک در حال حاضر در بیش از ۶۰ مرکز مخابراتی شهر تهران و نیز در بیش از ۱۰۵ شهر کشور گسترده شده که روز به روز پوشش آن وسیع‌تر می‌گردد.
اطلاعات بیشتر درباره ADSL

اینترنت بی‌سیم WiMAX
شبکه WiMAX گروه شرکت‌های داتک با پهنای باند اختصاصی و اشتراکی راه‌اندازی شده و در آینده‌ای نزدیک سطح وسیعی از شهر تهران را پوشش خواهد داد. این شبکه انواع خدمات اینترنتی را به شرکت‌ها و سازمان‌های پر مصرف تا کاربران کم مصرف خانگی، ارائه خواهد داد.
اطلاعات بیشتر درباره WiMAX

اینترنت بی‌سیم SkyFiber / P2P
شرکت‌ها و سازمان‌هایی که نیاز به اینترنت با سرعت بالا دارند می‌توانند، از خدمات اینترنت SkyFiber یا (Point to Point) با پهنای باند اختصاصی در سطح شهر تهران که توسط گروه شرکت‌های داتک ارائه می‌شود، استفاده کنند.
اطلاعات بیشتر درباره SkyFiber / P2P

همه حقوق برای رهام داتک محفوظ است شرکت انتقال داده های رهام داتک وابسته به گروه شرکت های داتک دارای پروانه PAP به شماره ۳۱۰/۱۲/۱۴۸۷۵ - © 2016